polska wersja stronydeutsche version dieser seite
Blacharka i lakierowanie

Blacharka i lakierowanie to usługi, które w dzisiejszych czasach wymagają specjalistycznej wiedzy i odpowiednio wyposażonego zaplecza technicznego. Obecny poziom technologii  powłok lakierniczych i zabezpieczających sprawia, że tylko warsztaty posiadające specjalistyczne urządzenia oraz wyspecjalizowanych i fachowych pracowników gwarantują wysoki poziom wykonanych usług.

AUTO MENCEL spełnia oba te warunki. Nasi pracownicy posiadają odpowiednie umiejętności oraz wieloletnie doświadczenie jak również wiedzę specjalistyczną  z zakresu mechaniki pojazdowej, chemii przemysłowej, technologii lakierniczej.

Blacharstwo wymaga ogromnej precyzji montażowo-łączeniowej w połączeniu z umiejętnym wykorzystaniem urządzeń i narzędzi takich jak np. ramy czy wysoko wydajne spawarki punktowe, które są w posiadaniu naszej firmy.

Lakiernictwo również wymaga dużego zaangażowania i precyzji. Przygotowanie i nałożenie powłok lakierniczych odbywa się u nas w specjalnie do tego celu przeznaczonej wysokiej klasy komorze lakierniczej. Nasi specjaliści korzystają w swojej pracy z najnowocześniejszych urządzeń i narzędzi.

Podstawowy zakres oferowanych napraw to:
- blacharstwo powypadkowe
- blacharstwo odtworzeniowe
- blacharstwo remontowe
- blacharstwo tuningowe
- lakiernictwo samochodowe pełnym zakresie technologii napraw

Współpracujemy z większością towarzystw ubezpieczeniowych dzięki czemu bezgotówkowa naprawa samochodów jest u nas w pełni dostępna.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług! Dla naszych klientów mamy auta zastępcze a stałym klientom oferujemy korzystne rabaty.

Skontaktuj się z nami!


 
O NAS    RENOWACJA SAMOCHODÓW ZABYTKOWYCH    AUTO NAPRAWA I SERWIS    BLACHARKA I LAKIEROWANIE   TRANSPORT polska wersja strony   deutsche version dieser seite

 

 

 designed by freshartmedia.pl

Firma Handlowo Usługowa
- Artur Mencel
Konary 141A
63-910 Miejska Górka

NIP: 699-167-97-27

Tel: +48 65 547-77-36
Fax: +48 65 547-21-40
kom: +48 605087205

mencel@mencel.pl
www.mencel.pl

 

 

 

Zobacz nas na mapie: